garmin fenix 5x plus

Pulsometr Garmin powyżej 2 tys. złotych?

A co otrzymamy, jeśli zdecydujemy się wydać powyżej 2 tys. złotych?

To największa grupa urządzeń do których przekonuje się bardzo duża rzesza kupujących. Rozbudowany o czujnik tętna na klatkę piersiową HRM Run ( z dynamiką biegu ) Fenix 3 HR Performer za ok. 2100 zł. Garmin Fenix 5 Performer ( ze szkiełkiem mineralnym i czujnikiem tętna HRM Tri ) za ok 2300 zł. Fenix 5 Sapphire i Fenix 5s Sapphire ( oba z łącznością Wi-Fi ) w przedziale cenowym ok. 2300/2500 zł. Największy w serii Fenix 5x ( z mapami krajoznawczo turystycznymi Europy i Wi-Fi ) i urządzenie z funkcjami żeglarskimi Quatix 5 ( oba w cenie ok. 2500 zł. ) Quatix 5 zapewnia łączność ze zgodnymi ploterami nawigacyjnymi i innymi urządzeniami firmy Garmin, umożliwiając dostęp do funkcji zdalnego sterowania autopilotem i zdalnego oznaczania punktów trasy, asystenta regat i wielu innych.

garmin fenix 5x plus

Następny w kolejce, to wzbogacony o czujnik tętna ( ale tym razem HRM Tri ) Fenix 5 Sapphire Performer w kwocie ok. 2700 zł.

Za niecałe 3 tys. złotych możemy pokusić się o zakup jedego z nowych modeli Fenix 5 Plus i Fenix 5s Plus ( z ekranem ze szkła mineralnego ), która to seria charakteryzuje się możliwością korzystania z płatności zbliżeniowych, ściągania i odtwarzania muzyki i europejskiej mapy TopoActive. Wszystkie modele z serii Plus wyposażono w moduł Wi-Fi. Pomiędzy modele Fenix wdarł się Tactix Charlie ( z mapą TopoActive Europe ) zbudowany na bazie urządzeń dla oddziałów specjalnych. Solidną budowę zegarka zapewniają: tytanowa koperta, ramka pokryta diamentopodobną powłoką węglową (DLC) i przyciski ze stali nierdzewnej. Może współpracować z noktowizorem, wyposażony w funkcje spadochoronowe. Połączenie specjalistycznych rozwiązań taktycznych z inteligentnymi funkcjami do treningu i nawigacji turystycznej. To wszystko możemy mieć za ok. 3300 zł.

100 złotych więcej trzeba by było zapłacić za modele Fenix 5 Plus Sapphirem i Fenix 5s Plus Sapphire.

Garmin Fenix 5 Plus Sapphire Tytanowy. Warto zauważyć, że nie tylko pierścień wokół tarczy ale również przyciski są wykonane z tytanu, jak również dolna pokrywa wokół czujnika tętna HR.

I w ten oto sposób dobrnęliśmy do lidera nie tylko jeśli chodzi o cenę – Fenix 5x Plus Sapphire za nie całe 3700 zł. To pierwszy zegarek z serii Fēnix z nadgarstkowym pulsoksymetrem, który umożliwia monitorowanie natlenienia krwi podczas snu lub aklimatyzacji wysokościowej w każdym momencie dnia.

Produkty Garmin dostępne w SPORTIVO.pl
lub w salonach Garmin Katowice / Garmin Bydgoszcz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *